Porady prawne online

Zapytanie

Korzystając z formularza poniżej dokładnie opisz swoją sprawę i określ zakres pomocy jakiej od nas oczekujesz. Jeżeli posiadasz skany dokumentów załącz je przez formularz. W treści podaj swoje dane kontaktowe (imię, nazwisko oraz numer telefonu). 

Wycena

Zapytanie trafia do bezpłatnej wyceny usług. Od momentu otrzymania przez nas Twojego zapytania jesteśmy związani tajemnicą adwokacką. W ciągu 24 godzin nadeślemy odpowiedź zawierającą ofertę pomocy i wycenę usługi prawniczej.

Realizacja usługi

Po akceptacji warunków współpracy i po dopełnieniu formalności kancelaria rozpocznie wykonywanie usług prawniczych na ustalonych przez strony warunkach i w ustalonych wzajemnie terminach, np. porady prawnej online (telefonicznej lub wideokonferencji).

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, Kancelaria Adwokacka Adwokata Tymoteusza Juszczaka świadczy również usługi online poprzez elektroniczną obsługę Klienta.

Obsługa prawna online może polegać w szczególności na uzyskaniu porady prawnej, opinii prawnej, przygotowaniu projektu umowy.